VIVAT, магістри кафедри кримінального права і криміналістики!

31/01/19

«Ті, що шукають премудрість – знайдуть»
Нестор Літописець

У вівторок, 29 січня 2019 року, у Генеральній прокуратурі України відбулося нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт серед студентів за участі Генерального прокурора України Юрія Луценка, заступника Генерального прокурора України Анжели Стрижевської, заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також заступника Голови Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Фредеріка Весслау.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, вітаючи переможців конкурсу, зазначив, що конкурс у цьому році вийшов на якісно новий рівень. «Я побачив в цих роботах цікаві ідеї для подолання, в тому числі і внутрішньої корупції, а також бачення кроків, які треба зробити прокуратурі. Я побачив бажання змін і готовність брати на себе відповідальність», – наголосив Юрій Луценко. «З ваших робіт видно, що ви готові йти цим шляхом», – зазначив Генеральний прокурор.

Головний меседж Анжели Анатолівни Стрижевської, Юрія Михайловича Рашкевича та Фредеріка Весслау – це впевненість, що майбутнє нашої країни в надійних руках, оскільки молодь небайдужа до корупції та шукає шляхи розв’язання цієї проблеми.

У конкурсі на тему «10 кроків прокурора до подолання корупції» взяли участь понад тисячу студентів вищих навчальних закладів України з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 77 робіт. Комісія обрала 10 найкращих робіт. Автори 31 студент – 16 із яких магістри кафедри кримінального права і криміналістики юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Переможцями конкурсу стали: Альбіна Олейнікова, Анастасія Бернюга, Вікторія Мідріган, Владислав Соловей, Володимир Бойков, Максим Сирота, Марина Віхтик, Микола Вишиваний, Олександр Олексюк, Світлана Радевич, Станіслав Сливка, Тетяна Струць, Тетяна Карлєчук, Уляна Гайдук, Христина Андрійчук, Яна Кожокар.

Девіз австрійського імператора Франца-Йосифа, засновника нашого університету, «VERIBUS UNITIS» вдало обраний нашими магістрами не тільки для створення колективної відеороботи, він є цілком доречним у боротьбі з корупцією. Студенти, ще раз підтвердили - «молодь –надія країни»! Подолати корупцію цілком реально, якщо перестати приміряти на себе жертву обставин, а бути результатом власних рішень та усвідомлювати, що найскладніше почати діяти, а все інше залежить від наполегливості.

Вітаємо дружний колектив магістрів кафедри кримінального права і криміналістики, бажаємо нових здобутків, цікавого та насиченого студентського життя! Робіть більше ніж потрібно! Розставляйте пріоритети! Прагніть досконалості! Ставайте кращими!

Завідувач кафедри кримінального права і криміналістики
к.ю.н., доц. Г. П. Жаровська

«Хіба це мало – незабутня мить»
Ліна Костенко