Крок України до реалізації Стамбульської конвенції та утвердження європейських стандартів прав людини

12/02/19

12 лютого 2019 року Фондом ООН у галузі народонаселення, за підтримки Посольств Великої Британії, Канади та Естонії в Україні відбулась науково-практична конференція «Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі: новели Кримінального кодексу України», участь у якій взяла завідувач кафедри доц. Галина Петрівна Жаровська. У ході конференції обговорено шляхи належного застосування новел кримінального застосування стосовно домашнього насильства та насильства за ознакою статі. У заході взяли участь представники судової гілки влади, прокуратури, експерти у галузі кримінального та кримінально-процесуального права з числа представників центральних органів виконавчої влади, провідних юридичних наукових шкіл та вищих наукових закладів, які готують фахівців у сфері права та правоохоронної діяльності, представники міжнародних та неурядових організацій. Також проф. М.І.Хавронюк та проф. О.О. Дудоров презентували свій науковий доробок: науково-практичний коментар новел КК України «Відповідальність за домашнє насильство і насильство за ознакою статі».

Завідувач кафедри кримінального права і криміналістики
к.ю.н., доц. Г. П. Жаровська