18/03/19

К.ю.н., ас. кафедри кримінального права і криміналістики Тома Маріанна Георгіївна взяла участь у науково-практичному семінарі, який вже традиційно проводиться у Львівському державному університеті внутрішніх справ, присвячений проблемам, що виникають у процесі застосування кримінально-правових норм, які встановлюють відповідальність за злочини проти життя та здоров’я особи.

Мета науково-практичного семінару – об’єднання інтелектуальних зусиль науковців, фахівців правоохоронних органів, судових органів та адвокатів.

Одним із завдань науково-практичного семінару є науковий супровід від правоохоронної та правозастосовчої діяльності; продуктивна співпраця між вченими та практиками; визначення пріоритетних шляхів вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

к.ю.н., ас. кафедри кримінального права і криміналістики М. Г. Тома