Кабінет Експериментальної Криміналістики - платформа для здобуття практичних навичок щодо розслідування злочинів в реальних умовах, а також тонкощів провадження окремих слідчих (розшукових) дій

02/04/19

Днями Кабінету Експериментальної Криміналістики виповнився 1 рік!

За цей час Кабінет став платформою для здобуття практичних навичок щодо розслідування злочинів в реальних умовах, а також тонкощів провадження окремих слідчих (розшукових) дій.

Ми і далі продовжуємо працювати в режимі моделювання різних стадій розслідування!!!

Студенти отримують можливість спробувати себе в ролі слідчих, прокурорів, спеціалістів, оперативних працівників, понятих, потерпілих та підозрюваних.

Аналітичне мислення, запитання, самостійні кроки, ризики, помилки та їх аналіз допомагають студентам усвідомити своє місце в юридичній професії.

к.ю.н., ас. кафедри кримінального права і криміналістики

О. В. Василова-Карвацька